Back

Icom HM-168LWP

Delivery time between 2 and 5 working days

  • Article code: HM-168LWP

Icom HM-168LWP waterproof Speaker microphone

€ 80,99 Excl. BTW

€ 98,- incl. BTW

Add to wishlist

  • 14 dagen niet goed geld terug garantie
  • Gratis verzending vanaf € 175,-
  • 2 jaar garantie op je HM-168LWP
  • Klanten beoordelen ons met een 9.2

Product description

Icom HM-168LWP waterproof Speaker microphone (IP67) for de F3032S-serie.

Reviews

Related products

Recently viewed

    • Icom HM-168LWP

    Icom HM-168LWP

    € 80,99 Excl. BTW

    € 98,- Incl. BTW

    Icom HM-168LWP waterproof Speaker microphone

    • Lowrance TR-120-KIT

    Lowrance TR-120-KIT

    € 20,58 Excl. BTW

    € 24,90 Incl. BTW

    TR-120-KIT - Set of 1 male and 1 female NMEA 2000 terminators

    • B&G Thru-Hull Temperatuur sensor

    B&G Thru-Hull Temperatuur sensor

    € 107,36 Excl. BTW

    € 129,90 Incl. BTW

    BenG Thru-Hull Temperatuur sensor (000-11521-001):Vervanger of de EP-80.

    • Minn Kota MKA-43

    Minn Kota MKA-43

    € 36,32 Excl. BTW

    € 43,95 Incl. BTW

    Minn Kota MKA-43 Telesc. Extension Handle (17-25-)

Compare products Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
HM-168LWP

HM-168LWP

€ 80,99 Excl. BTW

Mediawinkel 9.2 / 10 - 431 Reviews @ Webwinkelkeur.nl