Back

Saramonic LC-XLR

Delivery time between 2 and 5 working days

  • Article code: LC-XLR

Saramonic LC-XLR, XLR3-Female naar Lightning interface cable

€ 78,43 Excl. BTW

€ 94,90 incl. BTW

Add to wishlist

  • 14 dagen niet goed geld terug garantie
  • Gratis verzending vanaf € 175,-
  • 2 jaar garantie op je LC-XLR
  • Klanten beoordelen ons met een 9.2

Product description

With de Saramonic LC-XLR kunt u a professionele XLR-microfoon aansluiten op your iOS-apparaten

Compatibiliteit:
Uitgang: de Apple iPhone, iPad, iPd touch with a bliksemaansluiting and ondersteuning for iOS 9.3.5 or hoger.
Ingang:  condensator XLR-microfoon with battery and dynamische XLR-microfoon
 
 

Audio Output Connector:  Apple MFi Certified Lightning Connector
 Frequency Response:  20 Hz- 20kHz
 Signal to Noise Ratio:   Less than-76dBr
 Gain:  35 dB
 Sampling Frequency:  44.1kHz/ 48 kHz
 Bitrate:  16Bit / 24Bit
 Power Requirements:  Supplied by Android Devices
 Weight:  138 g (4.86 oz.)
 Cable Length:  19.7-foot (6 meters)

De Saramonic LC-XLR is te gebruiken with Apple products.

Reviews

Recently viewed

    • Saramonic LC-XLR

    Saramonic LC-XLR

    € 78,43 Excl. BTW

    € 94,90 Incl. BTW

    Saramonic LC-XLR, XLR3-Female naar Lightning interface cable

    • Simrad IS42 speed /depth pack

    Simrad IS42 speed /depth pack

    -10% Sale

    1.219,- € 908,26 Excl. BTW

    € 1.099,- Incl. BTW

    Simrad IS42 speed /depth pack.

    • Saramonic CamMic+ video-microphone

    Saramonic CamMic+ video-microphone

    -42% Sale

    119,- € 57,02 Excl. BTW

    € 69,- Incl. BTW

    Saramonic CamMic+ video-microphone, lichtgewicht camera condensatormicrofoon.

    • Teltonika  TRB140 - zonder behuizing

    Teltonika TRB140 - zonder behuizing

    € 99,13 Excl. BTW

    € 119,95 Incl. BTW

    Teltonika TRB140 - zonder behuizing industriële LTE & IoT gateway

Compare products Delete all products

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
LC-XLR

LC-XLR

€ 78,43 Excl. BTW

Mediawinkel 9.2 / 10 - 431 Reviews @ Webwinkelkeur.nl