Standard Horizon
-
Standard Horizon SBR-23LI Li-Ion accu
€ 30,- Excl. BTW
€ 36,30 Incl. BTWStandard Horizon SBR-23LI Li-Ion accupack 7,4V 1850mAh voor HX210E en HX40E handmarifoons....
-
-
Standard Horizon HX210E drijvende marifoon
-11% Sale
139,95 € 102,48 Excl. BTW
€ 124,- Incl. BTWStandard Horizon HX210E is een compacte drijvende handheld marifoon met ATIS, IPX7 waterdi...
-
-
Standard Horizon SBR-13LI Li-Ion accu
€ 42,11 Excl. BTW
€ 50,95 Incl. BTWStandard Horizon SBR-13LI Li-Ion accupack 7,4V 1800mAh voor HX870, HX870E, HX890E en HX891...
-
-
Standard Horizon GX6500E marifoon met Klasse B AIS
€ 776,03 Excl. BTW
€ 939,- Incl. BTWStandard Horizon GX6500E is de nieuwste marifoon met in gebouwde Class B AIS transponder.
-
-
Standard Horizon VLH-3000A Loud hailer
€ 289,21 Excl. BTW
€ 349,95 Incl. BTWStandard Horizon VLH-3000A Loud hailer.
-
-
Standard Horizon SSM-14A mini speaker / microphone
€ 57,81 Excl. BTW
€ 69,95 Incl. BTWStandard Horizon SSM-14A mini speaker / microphone
-
-
Standard Horizon 220SW Loud Hailer
€ 41,28 Excl. BTW
€ 49,95 Incl. BTWStandard Horizon 220SW Loud Hailer
-
-
Standard Horizon GX2400 GPS/E
€ 470,25 Excl. BTW
€ 569,- Incl. BTWStandard Horizon GX2400 GPS/E
-
-
Standard Horizon HX320E drijvende VDES marifoon
-10% Sale
165,- € 123,14 Excl. BTW
€ 149,- Incl. BTWStandard Horizon HX320E drijvende handmarifoon.
-
-
Standard Horizon GX1800GPS/E
€ 263,64 Excl. BTW
€ 319,- Incl. BTWStandard Horizon GX1800GPS/E vaste marifoon met interne GPS-ontvanger, NMEA0183, DSC en A...
-
-
Standard Horizon HX891BT DSC 6W handmarifoon met GPS
€ 222,31 Excl. BTW
€ 269,- Incl. BTWStandard Horizon HX891BT DSC 6W handmarifoon met GPS
-
-
Standard Horizon MLS-410LH Intercom speaker
€ 64,05 Excl. BTW
€ 77,50 Incl. BTWStandard Horizon MMLS-410LH Intercom speaker.
-
-
- Gratis verzending v.a. € 175,-
- Voordelige prijzen
- Groot assortiment
-
Standard Horizon Flush Mount Bracket MMB-84
€ 14,01 Excl. BTW
€ 16,95 Incl. BTWStandard Horizon Flush Mount MMB-84
-
-
Standard Horizon SSM-72H draadloze microfoon
€ 147,93 Excl. BTW
€ 179,- Incl. BTWStandard Horizon SSM-72H draadloze microfoon voor de GX6500E marifoon.
-
-
Standard Horizon CAT460 rubber duck antenne
€ 14,01 Excl. BTW
€ 16,95 Incl. BTWStandard Horizon CAT460 rubber duck vervangingsantenne voor diverse handheld VHF-marifoons...
-
-
Standard Horizon Tas voor Standard Horizon HX210E / HX890
€ 45,87 Excl. BTW
€ 55,50 Incl. BTWStandard Horizon Tas voor Standard Horizon HX210E / HX890
-
-
Standard Horizon GX1850GPS/E
€ 288,43 Excl. BTW
€ 349,- Incl. BTWStandard Horizon GX1850GPS/E vaste marifoon met interne GPS-ontvanger, NMEA2000, DSC en A...
-
-
Standard Horizon E-DC-19A 12V oplader
€ 12,36 Excl. BTW
€ 14,95 Incl. BTWStandard Horizon E-DC-19A 12V oplader voor vrijwel alle handhelds van Standard Horizon.
-
-
Standard Horizon HX400EIS
€ 264,42 Excl. BTW
€ 319,95 Incl. BTWStandard Horizon HX400EIS intrinsiek veilige VHF met 5 Watt zendvermogen.
-
-
Standard Horizon HX40E
€ 123,14 Excl. BTW
€ 149,- Incl. BTWStandard Horizon HX40E Extreem Compacte Marine Handheld met ATIS.
-
-
Standard Horizon SSM-70H
€ 164,46 Excl. BTW
€ 199,- Incl. BTWStandard Horizon SSM-70H
-
-
Standard Horizon SCU-31
€ 115,62 Excl. BTW
€ 139,90 Incl. BTWStandard Horizon SCU-31, extere GPS antenne met 15 meter kabel.
-
-
Standard Horizon SCU-30
€ 148,75 Excl. BTW
€ 179,99 Incl. BTWStandard Horizon SCU-30. Draadloos basisstation GX-6500e voor bediening SSM-71H
-
-
Standard Horizon CMP31+ afstandsbediening
€ 161,16 Excl. BTW
€ 195,- Incl. BTWStandard Horizon CMP31+ afstandbediening voor de Standard Horizon GX2100E, GX1600, GX2100,...
-