Terug

Gembird glasvezelkabel 10 meter Duplex multimode

Levertijd tussen de 2 en 5 werkdagen

  • Artikelcode: CFO-LCST-OM2-10M

Duplex multimode Gembird glasvezelkabel (50/125 OM2). De ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit.

€ 15,62 Excl. BTW

€ 18,90 incl. BTW

  • 14 dagen niet goed geld terug garantie
  • Gratis verzending vanaf € 35,-
  • 2 jaar garantie op je glasvezelkabel 10 meter Duplex multimode
  • Klanten beoordelen ons met een 9.2

Product omschrijving

Deze Gembird glasvezelkabel is uitgerust met LC/ST-connectoren voor eenvoudige en betrouwbare verbinding.

De ideale oplossing voor zeer snelle gegevensoverdracht met hoge signaalkwaliteit.

Specificaties Gembird glasvezelkabel:

  • Type: Duplex Multimode
  • Fibre: 50/125 ?m (OM2)
  • Connectors: LC to ST
  • Cable length: 10 m
  • Net weight: 150 g
  • Insertion loss: <0.3 dB
  • Return loss: >30 dB
  • Insert–pull test (1000 times) <0.3 dB
  • Interchange <0.2 dB
  • Operation temperature -40? ~ +80?
  • Inserted core cover: UPC

Duplex multimode Gembird glasvezelkabel (50/125 OM2)

Reviews

Gerelateerde producten

Recent bekeken

    • Gembird glasvezelkabel

    Gembird glasvezelkabel

    € 15,62 Excl. BTW

    € 18,90 Incl. BTW

    Duplex multimode Gembird glasvezelkabel (50/125 OM2). De ideale oplossing voor zeer snell...

Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
glasvezelkabel 10 meter Duplex multimode

glasvezelkabel 10 meter Duplex multimode

€ 15,62 Excl. BTW

Mediawinkel 9.2 / 10 - 431 Reviews @ Webwinkelkeur.nl